Novinky
z Budějc!

Fenomenální úspěch Pivovaru Samson: nejlepší BOCK na světě a dalších pět ocenění k tomu

14.9.2022

Pivovar Samson letos slaví na poli mezinárodních degustačních soutěží velkolepý úspěch! Pivo Samson BOCK bylo na londýnském klání World Beer Awards 2022 oceněno jako vůbec nejlepší ležák typu BOCK na světě. V Londýně vyhrála i další čtyři piva z produkce Pivovaru Samson, šesté ocenění si pak nejstarší českobudějovický pivovar veze ze sousedního Německa, konkrétně z mnichovské soutěže European Beer Star 2022. Pivovar Samson tak navazuje na úspěchy z předešlých let.

Číst

Svatováclavské slavnosti Pivovaru Samson

9.9.2022

Dorazte 24. září na dvůr našeho pivovaru na Svatováclavské slavnosti! Kroměčepovaného Samsona včetně našeho nefiltru bude k dispozici spousta občerstvení a bohatý doprovodný program. Budeme se na Vás těšit, vstupné je zdarma!

Číst

Další medaile pro Samson, tentokrát z Německa!

19.1.2022

Německá degustační soutěž European Beer Star 2021 zná své vítěze. Jedním z nich je i světlá výčepní desítka pivovaru Samson, která si z mnichovského klání odváží bronzovou medaili. Celkem soutěžilo 2395 piv ze 44 zemí světa a hodnoceny byly ve více než 70 kategoriích.

Číst

Stříbrný Samson. Jeho světlá desítka uspěla v české degustační soutěži

30.9.2021

Světlá výčepní desítka stanula na stupních vítězů v tuzemské degustační soutěži Pivo České republiky 2021 a pro Pivovar Samson vybojovala stříbrnou medaili. Druhá největší degustační soutěž u nás má tradici již 25 let. Každoroční klání se konalo jako součást Mezinárodního pivního festivalu XXXI – 2021 v Českých Budějovicích.

Číst